Nasi uczniowie najlepsi w Polsce !!!!

Aktualności

• Dodano: 2014-04-15

W piątek 11 kwietnia w Poznaniu odbyły się Ogólnopolskie Targi Instalacyjne BUD-MA 2014 r. Podczas targów odbył się konkurs o tytuł mistrza Polski instalatorstwa w kategorii uczeń.

Do konkursu przystąpiło ok 50 uczestników z całej Polski. Do ćwierćfinału zakwalifikowało się 16 uczestników, do półfinału 8 a w wielkim finale wystąpiła czwórka najlepszych.

Zadanie polegało na zamontowaniu na specjalnej makiecie elementów centralnego ogrzewania, takich jak: pompa, zawór trójdrogowy, głowica termostatyczna i odpowietrznik. Całość należało uzupełnić wodą i uruchomić. Mistrzowi udało się to zrobić w niespełna 3 minuty.

A mistrzem został ! .. Kamil Maleszka, zam. w Piaskach, który praktyczną naukę zawodu pobiera w zakładzie  P. Dawida Nawrockiego PHU "INSTAL" w Piaskach,

IV miejsce zajął - Dawid Otto z Godurowa, uczący się w Firmie Juskowiak z Gostynia,

X miejsce zajął  Mikołaj Jagsz z Dalabuszek również z firmy PHU "INSTAL" z Piasków

Gratulujemy uczniom umiejętności a mistrzom szkolącym sumiennego i fachowego szkolenia młodocianych pracowników.